Najważniejsze funkcje TwojeBDO

Przygotowaliśmy dla Ciebie serię krótkich filmów omawiających najważniejsze funkcje rozszerzenia TwojeBDO. Wraz z rozwojem produktu będziemy dodawać kolejne materiały. Miłego oglądania!

1. Zacznij od wprowadzenia

Transkrypcja

Cześć! Miło mi cię przywitać na wprowadzeniu do kursu dotyczącego najważniejszych funkcji w rozszerzeniu TwojeBDO. Więcej informacji na temat rozszerzenia znajdziesz informacjach pod filmem.


Całość kursu została nagrana na kartach przekazania odpadów ale te same funkcję znajdziemy również w kartach przekazania odpadów komunalnych.


Dodatkowo rozszerzenie dodaje nam tutaj taki pomarańczowy pasek na górze ekranu. Pozwala nam on nawigować po najważniejszych sekcjach w serwisie BDO. Możemy tutaj wybrać czy chcemy nawigować po kartach przekazania odpadów czy po odpadach komunalnych. Uznajmy że chcemy po odpadach komunalnych i teraz w prosty sposób możemy przeskakiwać między sekcjami przekazując transportujący czy ewidencja. Teraz również możemy przypiąć boczne menu, żeby zwiększyć pole robocze.


Tworząc rozszerzenie TwojeBDO zależało nam przede wszystkim że to umili ci czas korzystania z tego serwisu. Jestem przekonany że po obejrzeniu tych kilku materiałów szkoleniowych, które dla ciebie przygotowaliśmy, upewnisz się że warto pograć się na swój komputer. Miłego oglądania!

2. Wybierz, która rola Cię najbardziej interesuje

Z serwisu BDO korzystam, jako….